Fotogalerie 2024

Datum: 15. 7. 2024 | Počet fotografií: 17

V pátek 28. 6. jsme společně s dětmi přivítali začínající prázdniny v našem hasičském areálu. Pro děti bylo připraveno pár disciplín jako chůze na chůdách, střelba ze vzduchovky, florbalová školička, džberovky, překážková dráha. Mohli jsme si vytvořit praktické notýsky a nechat si namalovat hezký obrázek na obličej. Samozřejmě každý dostal ještě malé sladké odměny. Počasí i přes hrozící déšť vyšlo a celé odpoledne jsme si moc hezky užili.

Datum: 14. 5. 2024 | Počet fotografií: 9

V kiosku na hasičském hřišti jsme společně fandili naší hokejové reprezentaci. A podařilo se. Po čtrnácti letech mají naši hokejisté zlatou medaily. Byla velká radost sledovat jejich úspěch. Děkujeme za vaši účast.

Datum: 3. 5. 2024 | Počet fotografií: 46

V úterý 30. dubna jsme se s vámi moc rádi potkali na pálení obecní čarodějnice, která se na pár dní usídlila pod altánem na dětském hřišti. Společně jsme oslavili její poslední let. Děti si mohly vyrobit vlastní malou čarodějničku, drobný šperk nebo svoji tvář nechat ozdobit malůvkou. Počasí nám přálo, takže jsme si s vámi mohli užít moc příjemný večer. Děkujeme, že jste přišli.

Datum: 8. 3. 2024 | Počet fotografií: 10

V pátek 8. března, při příležitosti Mezinárodního dne žen, uspořádala Kulturní komise Jarní tvoření v naší kulturní místnosti (bývalém obchodě). Opět jsme vytvářeli krásné věnečky pod vedením skvělé Alči Stráníkové. Sešlo se celkem 18 účastníků a opět panovala příjemná a klidná atmosféra. Závěrečné posezení u kávičky a moučníku nesmělo chybět :-). Každá z žen závěrem dostala jako pozornost červený karafiát. Za organizaci a přípravu děkujeme Alče a Janě.

Datum: 3. 3. 2024 | Počet fotografií: 7

V neděli 3. 3. 2024 jsme slavnostně přivítali nové desenské občánky.

Datum: 23. 1. 2024 | Počet fotografií: 14

V pátek 19. 1. 2024 se konala Výroční valná hromada SDH Desná. Čestnými hosty byli starosta naší obce pan Jaroslav Kladivo, delegát z OSH Svitavy a za spolupracující obce paní starostka z Horního Újezdu a pan starosta z Poříčí. Děkujeme za jejich přízeň a podporu.

Datum: 6. 1. 2024 | Počet fotografií: 9

Malí i velcí králové koledovali v sobotu 6. ledna i u nás na Desné.